onks ps3sessa niit usb juttui samoi ku tietsikas

Discussion in 'PS3' started by mulkvist, Jan 28, 2008.

  1. mulkvist

    mulkvist Guest

    eli otsikko kertooki jo kaike eli tahtoisi tietää et tuleeks siin konee mukana niit samoi juttui et saa vaikka jonku muistitiku siihe kii hä? siis niit samoi juttui ku on tietsikois et ku niihi saa muistitiku kii ja voi kuunnel musaa nii onk pleikas sitä. pleikka ykkösel ei ainakaa oo ku mul o se. mutsi sano et se ei tiiä onks siinä semmosta ku lehes ei sanottu ku oli semmone mainos. mutsi kysy et onks mun kavereil tommost nii mä sanoi et o vaik ei oikeest ees oo. nii sit se sano et mä saan tollattee varmaa huomena ku me käydää kaupas. ja mun piti kysyä viel semmosta et tuleeks siin semmosta ohjainta mukana et vois si pelittää niit pelei. ja tuleeks siin mukana mitää pelei. yhet meiä koulust jokka o kolmosel sano et niitä pelei voi ladata tietsikalle ilmaseks mun pitää viel varmaa kysyy mistä miit saa. niit pelei si varmaanki kantsii ladata ku tulee halvemmaks ku ei tartte maksaa niist? vastakkaa pliis nopeesti ku mä saan ehkä huomen se pleiku meinaa mul o vaa pleikka yllöne ny ja mä oon jo menny kaikki pelit siit läpi ja mul o jotai kakskyt pelii
     
  2. timpani

    timpani Guest

  3. Taulu

    Taulu Newbie

    Joined:
    Dec 29, 2004
    Messages:
    0
    Likes Received:
    0
    Trophy Points:
    0
    Päivän naurut :DD Ollaankoha tässä tosissaa..
     
  4. Demistry

    Demistry Regular member

    Joined:
    Oct 13, 2004
    Messages:
    228
    Likes Received:
    0
    Trophy Points:
    26
    Ihananselkeääteksiälukeavaikkaolijokunenkirjotusvirhekkin:Dmuttakylläsiittäkunnonnaurutirtostaas...kylläsiihensaamuistitikunjasaatkuunnellamusaa,yleensämukanatuleeainakinedesyksiohjainjoskusehkäsepelikintaikaks!
     

Share This Page